Xeramic

xeramic-diesel-protector 

Xeramic Diesel Protector je moderný, vysoko koncentrovaný prostriedok, ktorý zlepšuje tekutosť a filtrovateľnosť dieselového paliva za studena, je účinný až do -40*C. Preventívne chráni pred zrážaním a gelovatením v zimnom období, zlepšuje štartovanie motorov a znižuje spotrebu paliva. Vlastnosti paliva po pridaní prípravku sa môžu líšiť v závislosti na zdroji surovej ropy. Jedno balenie s obsahom 1 liter postačí na 1200 litrov paliva.

PM20121 Xeramic® Diesel Protector -40ºC * 12x1l 

 

xeramic-gear-treatment 

Xeramic Ochrana prevodovky. PM Xeramic Gear Treatment je veľmi moderná prísada do prevodovky s dlhodobým účinkom. Jej účinok zaiťuje keramický materiál. Tento unikátny, pôvodne pre kozmický priemysel vyvíjaný našiel v PM Xeramic svoje revolučné uplatnenie. PM Xeramic Gear Treatment znižuje trenie, obmedzuje hlučnosť prevodovky, umožňuje ľahšie radenie a predlžuje životnosť prevodovky. PM Xeramic Gear Treatment sa môže miešať so všetkými druhmi prevodových olejov.

PM Xeramic® Gear Protector 12x80ml

 

xeramic-engine-protector 

Xeramic Prísada do motorového oleja PM XERAMIC je veľmi kvalitná prísada do motorového oleja s dlhodobým účinkom, vyrobená na báze keramického materiálu. Tento unikátny materiál, pôvodne vyvinutý pre kozmický priemysel, našiel revolučné uplatnenie práve v podobe PM XERAMIC. Má schopnosť znížiť trenie a výrazne zlepšiť mazací účinok, v konbinácii s vlastnosťami syntetického oleja dokáže znížiť opotrebenie a má antioxidačné vlastnosti.

PM Xeramic® Engine Protector 250ml 
PM Xeramic® Engine Protector 500ml