Olejové aditíva

olejove-aditiva

10126 

PM KERAMICKÁ OCHRANA MOTOROV je vysoko výkonná ochrana motora počas 50 000 km pre všetky typy motorových olejov. Kvalitný keramický materiál v tomto produkte dokonale priľne na najdôležitejšie časti motora, ako sú piestne prúžky, ložiská, vačkové hriadele, atď., čím sa znižuje trenie. Tým sa zvyšuje výkon motora, znižuje sa spotreba a opotrebenie. Výsledkom je väčšia ťažná sila hlavne pri nižších otáčkach. Nižšia teplota oleja poskytuje lepšie tesnenie a prispieva k efektívnejšiemu spaľovaniu. Použitie: Je vhodný pre všetky typy motorových benzínov, motorovej nafty, LPG a možu byť pridané priamo do motorových olejov, syntetických a polo-syntetických olejov.Obsah balenia (500 ml) je vhodný pre 6 litrov motorového oleja. Zahrejte motor na prevádzkovú teplotu, pridajte prípravok a následne nechajte motor zapnutý 15 minút. Pri nových vozidlách pridajte prípravok až po 5000 km. NEPOUŽÍVAJTE pokiaľ je motor v zábehu!

10125 Ceramic engine Protector 250ml 
10126 Ceramic Engine Protector 500 ml 

 

10109 

PM VÝPLACH MOTORA počas 10 minút vyčistí usadeniny, gumu, hrdzu a zvyšky laku zo vnútra motora. Pomáha k uvoľneniu zaseknutých ventilov a piestnych krúžkov. Zvyšuje kompresiu aj výkon motora. Redukuje nebezpečné výfukové plyny a znižuje spotrebu paliva. Šetrné voči kovom. Vhodné ako pre benzínové, tak aj pre dieselové a LPG motory. Balenie je vhodné pre maximálne 4 litre motorového oleja. Môže byť pridaný do minerálnych, syntetických i polosyntetických olejov. Napomáha udržať motor v optimálnom stave a výkone. Použitie: pred použitím prípravok riadne pretrepte a pridajte do motorového oleja zohriateho na prevádzkovú teplotu. Nechajte motor bežať ďalších 10 minút, pri približne 1500 ot / min. Potom motor vypnite a vypustite olej. Vymeňte olejový filter a nalejte nový motorový olej presne podľa inštrukcií výrobcu vozidla.

10109 Engine Flush 250ml

 

10123 

PM PRÍSADA PRE HYDRAULICKÉ ZDVÍHADLÁ je veľmi špeciálna prísada motorového oleja, ktorá znižuje hluk opotrebovaných hydraulických zdvíhadiel. Čistí ventily a otvory vo vnútri hydraulických zdvíhadiel a napomáha zlepšeniu funkcie. Vhodné pre maximálne 6 litrov motorového oleja. Pridajte obsah 250 ml balenie do oleja, ktorý má prevádzkovú teplotu. Tento produkt môže byť použitý s akýmkoľvek typom motorového oleja. Vhodný pre benzínové, naftové aj LPG motory.

10123 Hydraulic Valve Lifter Additive 250ml 

 

10118 

PM OCHRANA OLEJA je špičkový olejový prípravok udržujúci Váš motor čistý a ako nový. Udržuje kvalitu oleja a eliminuje modrú dymivosť. Vhodný pre benzínové a dieselové motory, ale aj pre motory s LPG pohonom. Obsah balenia je vhodný pre maximálne 6 litrov motorového oleja. Prípravok pridajte do oleja, ktorý má prevádzkovú teplotu.

10118 Premium Oil Additive 444ml 

 

10105 

PM PRÍPRAVOK ZABRAŇUJÚCI ÚNIKU OLEJA je efektívny tekutý nástroj, vďaka ktorého prednostiam možno predísť nákladným opravám motorov. Zastaví únik oleja cez gumové tesnenia kľukového hriadeľa. Redukuje spotrebu oleja vďaka zvyšovaniu viskozity pri prevádzkovej teplote, čo má za následok vyšší kompresný pomer motora. Redukuje tiež modrý výfukový dym. Obsah účinkuje až do náplne 6 litrov motorového oleja. Pridajte jedno balenie pri každej výmene oleja, a to pri zahriatom motore na prevádzkovú teplotu! Vhodné ako pre benzínové, tak aj dieselové a LPG motory.

10105 Oil Stop 250ml