Ošetrovacie prostriedky

osetrovacie-prostriedky

10252 

PM LESK PNEUMATÍK rýchlo odstraňuje špinu a zanechá žiariaci čierny lesk. Zároveň pneumatiku chráni pred poškriabaním, únikom vzduchu a ultrafialovému žiareniu. Nie je potrebné pneumatiku otierať, umývať, drhnúť či leštiť. Stačí ju nastriekať touto penou. Je vhodné na všetky druhy pneumatík. Tento výrobok nepoužívajte na motocyklové ani bicyklovej pneumatiky!

10252 Tyre Shine Foam 600ml 

 

10219 

PM KOKPIT SPREJ čistí a chráni všetky plastové a vinylové časti palubnej dosky a čalúnenia v automobile. Je antistatický a chráni ošetrené komponenty od vyblednutia farieb. Neobsahuje silikón a je bezfarebný. PM COCKPIT SPRAY vytvára originálne matný efekt na všetky ošetrenej plochy a časti. tento výrobok zabraňuje vysúšaniu a stvrdnutie plastových dielov. Pred použitím riadne pretrepte. Nastriekajte zo vzdialenosti asi 25cm a rozotrite mäkkou textíliou.

10219 Cockpit Spray 500ml 

 

10209 

PM KVAPALINA UĽAHČUJÚCA NAŠTARTOVANIE je vysoko koncentrovaný prípravok určený pre rýchle a jednoduché štartovanie, špeciálne pri nízkych teplotách. PM STARTING FLUID je vhodný pre všetky dieselové a benzínové motory (vrátane tých s turbom). Tento výrobok je najnovšou technológiou a je vyskúšaný pri extrémnych podmienkach. Je vhodný tiež pre motocykle, lodné motory, poľnohospodárske stroje atď. Použitie: Dieselové motory: striekajte maximálne 2 sekundy do sania vzduchu a potom naštartujte. Benzínové motory: striekajte zhruba 2 sekundy do sania vzduchu či karburátora a potom naštartujte a mierne zvýšte otáčky motora.

10209 Starting Fluid 400ml