Dieselové aditíva

dieselove-aditiva

10130 

PM ČISTIČ NAFTOVÉHO FITRA PEVNÝCH ČASTÍC je vysoko účinný prípravok, ktorý rýchlo vyčistí upchatý filter pevných častíc bez nutnosti demontáže. Jazda na krátke vzdialenosti, v meste a dopravné zápchy majú často za následok upchanie filtra pevných častíc. Výkon motora sa znižuje, pretože výfukové plyny znečisťujú tento filter. PM ČISTIČ ČASTÍC NAFTOVÉHO FITRA zaisťuje optimálne čistenie a predlžujej životnosť filtra pevných častíc. Aplikovateľný pri všetkých typoch naftových vozidiel – osobné, dodávkové aj nákladné automobily. Používa sa v prípade poruchy filtra alebo každých 3000 km. Obsah balenia (500ml) vhodný pre maximálne 60l nádrž.

10130 DPF Cleaner 500ml 

10128-10129-10937 

PM ČISTIČ NAFTOVÉHO FILTRA PEVNÝCH ČASTÍC je rýchlo pôsobiaci prostriedok pre čistenie a odstraňovanie sadzí a karbónových usadenín vo filtri pevných častíc, ktorý sa vyparuje bezo zvyšku. Tento vysoko kvalitný produkt neobsahuje kovy a je nehorľavý. Uvoľňuje a čistí od sadze a uhlíka z poréznych voštinových štruktúr vo filtri pevných častíc.
Použitie:
Naplňte PM 10937 APLIKÁTOR (striekaciu pištol) PRE SADU ČISTENIA FILTROV PM 10128 ČISTIČOM NAFTOVÉHO FILTRA PEVNÝCH ČASTÍC. Po použití opláchnite filter s PM 10129 PREMIUM DPF FLUSH CONCENTRATE. Po ošetrení budete mať čistý a znovu použiteľný filter pevných častíc.

10128 Premium DPF Cleaner 1 ltr/500 ml

10115 

ŠETRIČ PALIVA je najnovšie aditívum pre dieselové a benzínové motory, vyvinutý špeciálne pre zvýšenie výkonu, zníženie spotreby paliva a následnú údržbu. Z energie pohonnej hmoty je len malá časť prenesená do pohonu vozidla. PM FUEL SAVER je revolučná látka, ktorá pracuje okamžite a redukuje tak trenie medzi piestom (piestnymi krúžkami) a valcom. Výsledkom je redukcia spotreby paliva až o 4%. Vhodné pre všetky benzínové a naftové motory s aj bez turba. Je bezpečný pre katalyzátory. Obsah balenia je vhodný na nádrž s objemom maximálne 50 litrov.

10115 Fuel Saver 250ml 

 

10106 

ČISTIČ DIESELOVÝCH VSTREKOVACÍCH TRYSIEK je špeciálne aditívum pre dôkladné a efektívne čistenie a ochranu dieselových vstrekovacích trysiek. Vnútorné znečistenie dieselových motorov môže byť spôsobené prítomnosťou usadenín gumy a laku vo vstrekovacích tryskách. To má za následok zníženie výkonu motora a zvýšenie spotreby paliva. Tento produkt zvyšuje tiež cetánové číslo o 5 bodov. Preto je potrebné čistiť vstrekovacie trysky každých 10.000 km pridaním PM DIESEL INJECTOR CLEANER. Pravidelné používanie udržuje vstrekovacie trysky v dobrom stave a zaisťuje optimálny výkon motora. Vhodné na všetky dieselové motory, s turbom i bez neho. Malo by byť aplikované každých 10.000 km a v prípade zlej funkcie. Obsah balenia je vhodný na nádrž o objeme maximálne 60 litrov.

10106 Diesel Injector Cleaner * 250ml 

 

10100 

PM ČISTIČ NAFTOVÉHO SYSTÉMU je veľmi efektívny čistič s prvotriednou kvalitou. Profesionálne čistenie a ochrana palivového systému zvyšuje výkon motora vďaka efektívnejšiemu čistenie vstrekov a zvyšuje cetánové číslo o 5 bodov. Spôsobuje "zlepšenie kĺzavosti" pre lepšie mazanie palivového čerpadla. Zlepšuje spaľovanie a znižuje emisie a dymivosť motora. Chráni celý palivový systém proti korózii. Pravidelné používanie udržuje celý palivový systém v bezchybnom stave. Vhodný pre všetky dieselové motory vrátane motorov s common-rail s turbom aj bez turba. Pre osobné aj úžitkové vozidlá. pre pravidelnú údržbu alebo pri závadách palivového systému.

10100 Diesel System Cleaner * 500ml