Farby a nátery

farby-a-natery

10266 

PM OCHRANA PRED ŠTRKOM - ČIERNA je ochrana podvozku, ktorá sa dá v prípade potreby prekryť a je špeciálne vyvinutá na to, aby vytvorila silný a pružný film, ktorý by bol odolný voči všetkým chemikáliám používaným na údržbu vozovky. Zároveň má aj veľmi dobrú odolnosť voči odlietajúcemu štrku. Pred aplikáciou musí byť podvozok čistý a suchý. Pred použitím riadne pretrepte.

10266 Anti Gravel Black Paintable 600ml 

 

10264 

PM ČIERNY LESKLÝ SPREJ možno použiť pre opravu malých a stredne veľkých vád na laku karosérie. Okrem toho možno farebne prispôsobiť aj nadstavbové diely vozidlá z plechu a plastu (po použití základnej náterovej hmoty). Použitie: povrch riadne očistite, zbrúste a odstráňte hrdzu. Pretrepte 2 minúty a vykonajte krátky test pre kontrolu farebného odtieňa. Prípravok nanášajte zo vzdialenosti približne 25 cm. Nános po 20 minútach už nepúšťa, úplne potom zaschne približne za 12 hodín.

10264 Rally Spray Black Shine 600ml 

 

10262 

PM ZÁKLADOVÝ PLNIČ vytvára hladký povrch, ktorý je ideálnym základom pre následné konečné lakovanie. Vypĺňa drobné nerovnosti, možno použiť na ľubovoľný povrch a ľahko sa brúsi. Dobrý základ kvôli priľnavosti a vyplnenie drobných trhliniek. Použitie: Dôkladne očistite povrch, na ktorý budete striekať základnú farbu, vrátane možnej hrdze. Pred použitím nádobku dôkladne pretrepte po dobu 2 minút. Farbu striekajte zo vzdialenosti 25 cm.

10262 Filler & Primer 600ml 

 

10269 

PM ZINKOVÝ SPREJ 99,9% je rýchlo schnúci sprej pre pozinkovanie kovových povrchov. Nanesená vrstva je vodivá a vhodná pre bodové zváranie. Ideálne pre následné nanášanie ďalších náterových hmôt. PM ZINC SPRAY je odolný voči teplotám do 600 ° C a obsahuje 99,9% čistého zinku. Použitie: povrch riadne očistíme, odstránime hrdzu. Nádobu riadne pretrepeme po dobu 2 minút. Vyskúšame funkčnosť trysky. Prípravok nanášame zo vzdialenosti asi 25 cm.

10269 Zink Spray 99,9% 500ml 

 

10230 

PM ČIERNA FARBA je rýchloschnúca a vysokým teplotám odolná krycia farba určená na výfuky, mriežky chladiča a ostatné motorovej časti. Tento výrobok vytvára žiaruvzdorný film a poskytuje tiež veľmi dobré antikorózne vlastnosti. Dobrá priľnavosť ku kovovým častiam a odolnosť voči teplotám do 800 ° C. Použitie: povrch riadne očistite, zbrúste a odstráňte hrdzu. Dobre premiešajte po dobu 2 minút. Prípravok nanášajte zo vzdialenosti približne 25 cm.

10230 High Temp Paint Black 600ml 

 

10265 

PM ČIERNY MATNÝ SPREJ možno použiť pre opravu malých a stredne veľkých vád na laku karosérie. Okrem toho možno farebne prispôsobiť aj nadstavbové diely vozidlá z plechu a plastu (po použití základnej náterovej hmoty). Použitie: povrch riadne očistite, zbrúste a odstráňte hrdzu. Pretrepte 2 minúty a vykonajte krátky test pre kontrolu farebného odtieňa. Prípravok nanášajte zo vzdialenosti približne 25 cm. Nános po 20 minútach už nepúšťa, úplne potom zaschne približne za 12 hodín.

10265 Rally Spray Black Mat 600ml 

 

10263 

PM STRIEBORNÝ SPREJ NA KOLESÁ je výnimočne odolný proti oteru a poskytuje dlhodobú ochranu pred štrkom, soľou, atď. Je špeciálne vyvinutý pre ochranu hliníkových ráfikov. Použitie: Očistite a obrúste povrch, poprípade odstráňte hrdzu. Dôkladne pretrepte nádobku, aspoň po dobu 2 minút. Vyskúšajte odtieň farby, potom farbu striekajte zo vzdialenosti 25 cm.

10263 Wheel Spray Silver 600ml 

 

10261 

PM LESKLÝ ZINKOVÝ SPREJ je rýchlo schnúca ochranná vrstva, ktorá chráni železné kovy pred oxidováním. Vyznačuje sa tiež vysokým leskom, v ohni pozinkovanom, kovovom prevedení. Veľmi vhodný pre zvar a pozinkované povrchy. Vhodný pre Opravované rýh, priehlbín, zvarov a stôp po opotrebení na hliníku a iných kovoch. Použitie: povrch riadne očistíme, odstránime hrdzu. Nádobu riadne pretrepeme po dobu 2 minút. Vyskúšame funkčnosť trysky. Prípravok nanášame zo vzdialenosti asi 25 cm.

10261 Bright Zinc Spray 600ml 

 

10231 

PM STRIEBORNÁ FARBA je rýchloschnúca a vysokým teplotám odolná krycia farba určená na výfuky, mriežky chladiča a ostatné motorovej časti. Tento výrobok vytvára žiaruvzdorný film a poskytuje tiež veľmi dobré antikorózne vlastnosti. Dobrá priľnavosť ku kovovým častiam a odolnosť voči teplotám do 800 ° C. Použitie: povrch riadne očistite, zbrúste a odstráňte hrdzu. Dobre premiešajte po dobu 2 minút. Prípravok nanášajte zo vzdialenosti približne 25 cm.

10231 High Temp Paint Silver 600ml