Xeramic

xeramic-diesel-protector 

Xeramic Diesel Protector je moderný, vysoko koncentrovaný prostriedok, ktorý zlepšuje tekutosť a filtrovateľnosť dieselového paliva za studena, je účinný až do -40*C. Preventívne chráni pred zrážaním a gelovatením v zimnom období, zlepšuje štartovanie motorov a znižuje spotrebu paliva. Vlastnosti paliva po pridaní prípravku sa môžu líšiť v závislosti na zdroji surovej ropy. Jedno balenie s obsahom 1 liter postačí na 1200 litrov paliva.

PM Xeramic® Diesel Protector -40ºC * 24x500ml
PM Xeramic® Diesel Protector -40ºC * 12x1l
PM Xeramic® Diesel Protector -40ºC * 1x60ltr

 

xeramic-gear-treatment 

Xeramic Ochrana prevodovky. PM Xeramic Gear Treatment je veľmi moderná prísada do prevodovky s dlhodobým účinkom. Jej účinok zaiťuje keramický materiál. Tento unikátny, pôvodne pre kozmický priemysel vyvíjaný našiel v PM Xeramic svoje revolučné uplatnenie. PM Xeramic Gear Treatment znižuje trenie, obmedzuje hlučnosť prevodovky, umožňuje ľahšie radenie a predlžuje životnosť prevodovky. PM Xeramic Gear Treatment sa môže miešať so všetkými druhmi prevodových olejov.

PM Xeramic® Gear Protector 12x80ml 21,40- €

 

xeramic-engine-protector 

Xeramic Prísada do motorového oleja PM XERAMIC je veľmi kvalitná prísada do motorového oleja s dlhodobým účinkom, vyrobená na báze keramického materiálu. Tento unikátny materiál, pôvodne vyvinutý pre kozmický priemysel, našiel revolučné uplatnenie práve v podobe PM XERAMIC. Má schopnosť znížiť trenie a výrazne zlepšiť mazací účinok, v konbinácii s vlastnosťami syntetického oleja dokáže znížiť opotrebenie a má antioxidačné vlastnosti.

PM Xeramic® Engine Protector 250ml 15,04€
PM Xeramic® Engine Protector 500ml 22,48€

 

20116-Xeramic-Diesel-Additive-250ml 

Xeramic Prísada do nafty je multifunkčné aditivum pre dôkladné a efektívne čistenie a ochranu vnútorného dieslového palivového systému. Obsahuje zložky pre zvýšenie premazania. Tento produkt zvyšuje cetanové číslo o 5 bodov, čo má za následok optimálne spaľovanie a teda zníženie škodlivých emisií vo výfukových plynoch a zníženie spotreby paliva. Vhodné na všetky dieslové motory, tiež pre motory zo vstrekovaním common-rail, s turbom i bez turba. Malo by byť aplikované každých 10.000 km a v prípade zlej funkcie. Obsah balení je vhodný na nádrž o objeme maximálne 60 litrov.

20116 Diesel Additive 250ml

 

20117-Xeramic-Petrol-Additive-250ml 

Xeramic Prísada do benzínu je multifunkčná a účinná čistiaca zložka, ktorá čistí a chráni palivový systém vrátane vstrekovacích trysiek. Účinne odstraňuje usadeniny, špinu, gumu a fermeže. Zvyšuje výkon motora a vďaka efektívnemu čisteniu znižuje škodlivé emisie vo výfukových plynoch. Znižuje spotrebu paliva a chráni palivový systém pred koróziou. Vhodné pre všetky benzínové motory s turbom i bez turba. Bezpečný pre katalyzátory. Vhodné aplikovať každých 10 000km a v prípadné zlých funkcií. Obsah balení je vhodný na nádrž o objeme do 60 litrov.

20117 Petrol Additive 250ml