Čističe a rozpúšťadlá

cistice-a-rozpustadla

10213 

PM JEDNORÁZOVÝ OSVIEŽOVAČ je vysoko kvalitný a ľahko použiteľný sprej. Prípravok odstráni zápach z interiéru a zabezpečí dlhotrvajúcu príjemnú vôňu.
Použitie:
Zatvorte všetky dvere a okná vo vozidle. Naštartujte motor, nechajte ho bežať na voľnobeh. Zapnite klimatizáciu na maximum (vnútorný obeh a minimálna teplota). Predné sedadlá posuňte dopredu a sklopte operadlá. Pretrepte sprej, stlačte ventil a nechajte ho umiestnený v aute. CHRÁŇTE SI TVÁR A OČI! Vystúpte a zatvorte dvere na vozidle. Nechajte pôsobit 5-10 minút. Následne vypnite motor a nechajte otvorené dvere na vozidle cca 10 minút pre dôkladne vyvetranie.

10213 One Shot Car Refresher 150ml 5,93€

 

10501 

PM PRÍPRAVOK NA UMÝVANIE RÚK - ŽLTÝ. Veľmi účinný prostriedok na čistenie rúk vďaka obsiahnutým prírodným základným látkam. Nedráždi pokožku. Rozpustný vo vode, takže neupcháva odpadové potrubie. Prípravok vtierame do suchých rúk tak dlho, kým sa špina nerozpustí. Opláchneme vodou alebo zotrieme papierovým uterákom. Skladujte v chlade, chráňte pred mrazom.

10501 Handcleaner Yellow Professional 4,5ltr 37,09€
10511 Handcleaner Yellow Professional 600ml 7,78€

 

10250 

PM VIACÚČELOVÝ PENOVÝ ČISTIČ je čistiaca pena na báze vody určená na čistenie kože a umelého čalúnenia. Tento čistiaci výrobok odstraňuje škvrny a vyjasňuje farby. Odstraňuje tiež olej, mastnotu, vosk, apod Postriekajte povrch zo vzdialenosti 30-40 cm. Počkajte približne 5 minút, kým sa pena neabsorbuje. Zvlášť pri silnom znečistení použite pre efektívne votretie peny do povrchu kefu alebo špongiu. Potom použite čistú handričku na utretie, alebo povrch opláchnite.

10250 Multi Cleaner Foam 600ml 6,72€

 

10212 

PM PENOVÝ ČISTIČ KLIMATIZÁCIE je vysoko kvalitný aktívny penový prípravok pre všetky systémy klimatizácie. Rýchlo čistí systém a zanecháva príjemnú vôňu. Pokyny na použitie: Zverte ošetrenie klimatizácie odbornému servisu! Uistite sa, že výparník nie je ľadový alebo vlhký. Klimatizácia musí byť vypnutá niekoľko minút pred ošetrením. Je veľmi dôležité, ak je to možné, aplikovať prípravok čo najbližšie výparníka. Toto môže byť dosiahnuté odstránením niektorých komponentov ako napríklad filtra kúrenia, motorčeka ventilátora atď. Potom sa tryska môže dostať čo najbližšie k výparníku. Ak je to potrebné, odstráňte komponenty ktoré by mohli byť poškodené pri čistení. Obsah balenia je vhodný pre jedno čistenie. Po aplikácii zanechajte klimatizáciu minimálne 15 minút v pokoji a potom, ak musíte, spustite ju na pomalý chod. Pre optimálny výsledok aplikácie prípravku nepoužívajte klimatizáciu po dobu niekoľkých hodín.

10212 Airco Cleaner Foam 250ml 11,99€

 

10220 

PM PRÍPRAVOK NA ZLEPŠENIE CHODU MOTORA je vysoko profesionálny prípravok pre čistenie spaľovacích priestorov motora. Znečistený spaľovací priestor a sanie motora nepriaznivo ovplyvňuje výkon motora. Zbytočne zvyšuje emisie CO, HC a spotrebu paliva. PM TOTAL ENGINE CONDITIONER rozpúšťa a odstraňuje karbón a usadeniny v spaľovacom priestore motora. Tento profesionálny prípravok efektívne čistí škrtiacej klapky, sania motorov, ventily, piesty a piestne krúžky, ale tiež karburátory. PM TOTAL ENGINE CONDITIONER neobsahuje žiadne látky ktoré by mohli poškodiť plasty, gumu alebo kovové časti. Prípravok je bezpečný pre katalyzátory a lambda sondy. Pre dosiahnutie optimálneho ošetrenie by ste mali zveriť aplikácii prípravku do odborného servisu.

10220 Total Engine Conditioner 200ml 8,68€

 

10507 

PM PRÍPRAVOK NA UMÝVANIE RÚK – BIELY je veľmi učinný prostriedok na umývanie rúk pre odstránenie priemyselných nečistôt. Neobsahuje rozpúšťadlá. Vytvorí sa emulzia, ktorá veľmi dôkladne vyčistí všetky typy nečistôt. Čistí, vyživuje ruky a zabraňuje podráždeniu pokožky.
Použitie:
Naneste malé množstvo prípravku na umývanie rúk - biely na suché ruky, dobre votrite do nečistôt. Následne opláchnite vodou alebo zotrite handrou. Balenie riadne uzavrite, uchovávajte v chlade a chráňte pred mrazom.

10507 Hand Cleaner White 4,5ltr 34,28€

 

10253 

PM ČISTIČ KOLIES je veľmi účinný prípravok pre čistenie plechových aj hliníkových diskov kolies bez agresívnych látok. Odstraňuje z diskov kolies nečistoty z bŕzd, mazacie tuky a pod. a vytvára čistý lesk. Návod na použitie: Otvorte kryt a nastriekajte sprej rovnomerne na koleso. Silné znečistenie ošetrite špongiou alebo jemnou kefou. Približne po 4 minútach opláchnite prípravok z disku kolesa čistou vodou a podľa stupňa znečistenia celý postup zopakujte. Potom disk kolesa utrite do sucha. Používajte prípravok len na studené kolesá a nestriekajte prípravok na rozpálené časti bŕzd. Nepoužívajte prípravok na priamom slnečnom žiarení.

 

10247 

PM ČISTIČ SKLA je vysoko kvalitný a veľmi účinný čistič na báze vody sa špeciálnymi čistiacimi prísadami. Tento výrobok odstraňuje mastné odtlačky a nepoškodzuje gumu ani lak. PM GLASS CLEANER odstraňuje tiež bez problémov zvyšky hmyzu a dáva oknám aj zrkadlám žiarivý lesk. Tento výrobok je antistatický a odstraňuje bez problémov zvyšky nikotínu. Použitie: Pred použitím riadne pretrepte a šetrne nastriekajte na povrch. Vhodnou a suchou handričkou ihneď rozleštite.

10247 Glass Cleaner Foam 600ml 7,22€

 

10237 

PM ČISTIČ MOTORA je vysoko účinný čistiaci prípravok, ktorý rýchlo a jednoducho odstráni olej, mastnotu a špinu. Nepoškodzuje gumu, plastové diely, kovy ani lak. Je absolútne bezpečný pre elektrické časti a zapaľovanie. Ak je motor silne znečistený, môžete postup opakovať. Po čistení opláchnite ošetrené časti vodou.

10237 Engine Cleaner 600ml 8,25€

 

10204 

PM ČISTIČ ELEKTRONIKY je veľmi účinným čistiacim prostriedkom pre elektrické a elektronické komponenty, ako mikrospínače, konektory, tlačené obvody, atď. PM ELECTRONIC CLEANER nie je vodivý a odstraňuje zvyšky vlhka, špiny, oleja, vazelíny a prachu. Predchádza chybnej funkcii a vzniku prípadných škôd. V prípade nutnosti po očistení namažte pohyblivé časti opäť zodpovedajúcim mazivom.

10204 Electronic Cleaner 400ml 8,64€

 

10210 

PM ČISTIČ BŔZD je biologicky odbúrateľný univerzálny čistiaci prostriedok určený k efektívnemu čisteniu brzdových a spojkových komponentov. Neobsahuje chlórované uhľovodíky a je ekologicky nezávadný. Nie je agresívny voči plastovým ani gumovým komponentom. Jedná sa o všestranný čistiaci prostriedok vysokej kvality, ktorý odstraňuje aj stvrdnuté mazivá.

10210 Rapid Cleaner / Brake Cleaner 600ml 3,56€
10901 Rapid Cleaner / Brake Cleaner 5ltr 43,02€
10904 Rapid Cleaner / Brake Cleaner 25ltr 163,12€
10905 Rapid Cleaner / Brake Cleaner 60ltr 380,88€

 

10251 

PM ČISTIČ SANIA A SYTIČA odstraňuje zvyšky gumy a usadenín laku bez nutnosti demontáže. Nezávadný pre katalyzátor. Redukuje hodnoty CO a HC. Použiteľné iba pre benzínové motory! Použitie: Motory s karburátorom: nastriekajte do karburátora a na pohyblivé diely. Vyberte vzduchový filter a nastriekajte na škrtiacu klapku a do sania vzduchu. Vstrekovacie motory: Nastriekajte do sania vzduchu a potom aj do odvzdušnenia motora.

10251 Air Intake, Carb. & Choke Cleaner 500ml 7,68€