Ošetrovacie prostriedky

osetrovacie-prostriedky

10252 

PM LESK PNEUMATÍK rýchlo odstraňuje špinu a zanechá žiariaci čierny lesk. Zároveň pneumatiku chráni pred poškriabaním, únikom vzduchu a ultrafialovému žiareniu. Nie je potrebné pneumatiku otierať, umývať, drhnúť či leštiť. Stačí ju nastriekať touto penou. Je vhodné na všetky druhy pneumatík. Tento výrobok nepoužívajte na motocyklové ani bicyklovej pneumatiky!

10252 Tyre Shine Foam 600ml 11,33€

 

10219 

PM KOKPIT SPREJ čistí a chráni všetky plastové a vinylové časti palubnej dosky a čalúnenia v automobile. Je antistatický a chráni ošetrené komponenty od vyblednutia farieb. Neobsahuje silikón a je bezfarebný. PM COCKPIT SPRAY vytvára originálne matný efekt na všetky ošetrenej plochy a časti. tento výrobok zabraňuje vysúšaniu a stvrdnutie plastových dielov. Pred použitím riadne pretrepte. Nastriekajte zo vzdialenosti asi 25cm a rozotrite mäkkou textíliou.

10219 Cockpit Spray 500ml 6,26€

 

10215 

PM SPREJ NA PÓLY AUTOBATÉRIE je vysoko kvalitný, modro sfarbený sprej ktorý ochraňuje póly akumulátora proti oxidácii a korózii vplyvom pôsobenia vlhkosti. Na póloch vytvorí film a takto ošetrené kontakty neoxidujú a je zabezpečený optimálny kontakt medzi pólmi a káblami. Zvyšuje sa tým aj životnosť akumulátora. Návod na použitie: Pred použitím sprejom poriadne zatraste a striekajte zo vzdialenosti aspoň 15cm. PM BATTERY POLE PROTECTOR SPRAY je vybavený tryskou s ktorou môžete sprej použiť v akejkoľvek polohe.

10215 Battery Pole Protector Spray 200ml 6,16€

 

10209 

PM KVAPALINA UĽAHČUJÚCA NAŠTARTOVANIE je vysoko koncentrovaný prípravok určený pre rýchle a jednoduché štartovanie, špeciálne pri nízkych teplotách. PM STARTING FLUID je vhodný pre všetky dieselové a benzínové motory (vrátane tých s turbom). Tento výrobok je najnovšou technológiou a je vyskúšaný pri extrémnych podmienkach. Je vhodný tiež pre motocykle, lodné motory, poľnohospodárske stroje atď. Použitie: Dieselové motory: striekajte maximálne 2 sekundy do sania vzduchu a potom naštartujte. Benzínové motory: striekajte zhruba 2 sekundy do sania vzduchu či karburátora a potom naštartujte a mierne zvýšte otáčky motora.

10209 Starting Fluid 400ml 6,36€

 

10208 

PM LEPIDLO V SPREJI lepí rýchlo a dlhodobo a možno ho použiť mnohými spôsobmi. Je vhodný na plasty, kov, sklo, látku, drevo, papier, kožu, gumu, atď. Použitie: pred použitím nádobku riadne pretrepeme. Lepidlo nastriekame na obe lepené plochy. Akonáhle lepiaci prípravok vyprchá (5 minút), obe časti priložíme k sebe a pevne stlačíme. Po použití obrátime nádobku hore dnom a vyfúkame zvyšok lepidla z trysky.

10208 Glue Spray 400ml 10,20€

 

10238 

PM LESK MOTORA je prípravok určený na ochranu motora a motorových častí, založený na báze umelej živice. Na vopred očistených častiach vytvoríme bezfarebný a pružný ochranný film. Je odolný až do teploty + 200 ° C. Časti, ktoré majú byť ošetrené by mali byť vopred riadne vyčistené prípravkom PM ENGINE CLEANER & DEGREASER. Rýchlo zasychá, je antikorózny a odolný voči vlhku a nečistotám. Nepoškodzuje gumu, plast, lak ani kovy a zaručuje spoľahlivú funkciu. Použitie: pred použitím nádobku riadne pretrepte. Striekať zo vzdialenosti 15cm. Doba schnutia je okolo 25 minút. Neštartujte motor, kým vrstva úplne nezaschne. Proces opakujte každých 6 mesiacov.

10238 Engine Shine 600ml 8,38 €

 

10217 

PM LEŤENKA V SPREJI je rýchly a jednoduchý prípravok na leštenie nových a ľahko skorodovaných karosérií. Zaisťuje dlhodobú ochranu karosérie proti účinkom vody, soli a ultrafialového žiarenia. Čistí a chráni už po prvom použití a obnovuje lesk. Použitie: Vosk nanášajte zo vzdialenosti 25 cm na lak karosérie. Po 5-tich minútach preleštite čistou a mäkkou handrou. Vhodné pre všetky karosérie a pre chrómované aj hliníkové časti.

10217 Multi Wax Spray 600ml 7,29€