Benzínové aditíva

benzinove-aditiva

10117 

PM LPG ADITÍVUM je vyvinuté špeciálne pre benzínové motory s LPG systémom. Motory vybavené LPG môžu mať po určitom čase vážne problémy so štartovaním na benzín. Toto je spôsobené usadeninami gumy, špiny a laku vnútri vstrekovacích trysiek, čo môže spôsobiť zvýšenie výfukových emisií, vyššiu spotrebu paliva, stratu výkonu motora a nepravidelný beh otáčok pri chode naprázdno! PM LPG ADDITIVE čistí a premazáva vnútorný palivový systém a zaisťuje tak optimálny výkon motora a bezproblémový chod LPG a vstrekovacieho systému. Vhodné pre všetky benzínové motory s i bez vstrekovacích systémov. Prípravok je bezpečný pre katalyzátory. Malo by byť aplikované každých 5.000 km a pri zlej funkcii. Obsah balenia postačí na maximálne 60 litrovú nádrž

10117 LPG Additive 250ml 4,97€

 

10116 

PM OCHRANA VENTILOV je bezpečná a efektívna ochrana sediel ventilov. Tento výrobok chráni ventily pred predčasným opotrebením a znižuje hlučnosť motora. Eliminuje straty výkonu motora. Maže hlavu valcov a chráni palivový systém pred koróziou. Nepoužívajte na vozidlá s katalyzátorom! Pri každom tankovaní pridajte jedno balenie. Obsah balenia vystačí na maximálne 45 litrov paliva.

10116 Lead Replacement * 250ml 4,97€

 

10108 

PM ČISTIČ VENTILOV čistí dôkladne a efektívne sadze z ventilov, sedlá ventilov a hláv valcov, znižuje množstvo škodlivých výfukových plynov a spotrebu paliva. Tento produkt zvyšuje kompresiu a výkon motora. Pri pravidelnom používaní zabezpečuje, aby bol palivový systém v optimálnom stave. Vhodné pre všetky benzínové motory so vstrekovacím systémom aj pre motory s turbom. Bezpečné pre katalyzátory. Obsah balenia je vhodný na nádrž s objemom maximálne 60 litrov.

10108 Valve Cleaner * 250ml 6,49

 

10107 

PM ČISTIČ VSTREKOVACÍCH TRYSIEK je špeciálne aditívum pre dôkladné a efektívne čistenie a ochranu vstrekovacích trysiek. Vnútorné znečistenie motorov môže byť spôsobené prítomnosťou usadenín gumy a laku vo vstrekovacích tryskách. To má za následok zníženie výkonu motora a zvýšenie spotreby paliva. Preto je potrebné čistiť vstrekovacie trysky každých 10.000 km pridaním PM INJECTOR CLEANER. Pravidelné používanie udržuje vstrekovacie trysky v dobrom stave a zaisťuje optimálny výkon motora. Vhodné pre všetky benzínové motory so vstrekovacím systémom, tiež na motory vybavené turbom. Bezpečné pre katalyzátory. Malo by byť aplikované každých 10.000 km alebo v prípade zlej funkcie. Obsah balenia je vhodný na nádrž s objemom maximálne 60 litrov.

10107 Injector Cleaner * 250ml 6,49€

 

10102 

PRÍSADA DO BENZÍNU je multifunkčná a účinná čistiaca zložka, ktorá čistí a chráni vnútorné palivový systém vrátane vstrekovacích trysiek. Účinne odstraňuje usadeniny špiny, gumy a fermeže. Zvyšuje výkon motora vďaka efektívnemu čisteniu a znižuje škodlivé emisie vo výfukových plynoch. znižuje
spotrebu paliva a chráni palivový systém pred koróziou. Vhodné pre všetky benzínové motory s turbom aj bez turba.

10102 Petrol Additive 250ml 6,36€